Články, které jsme přidali v poslední době

Strategický workshop

Strategický workshop sice s úspěchem realizujeme již několik let, ale na našem webu jsme ho zatím nezmínili. Jedná se o několikadenní společnou diskusi s managementem o vizích a cílech společnosti. Smyslem toho všeho je návrh konkrétních kroků, tedy projektů, jejichž realizací je možné firemním vize dosáhnout.
Strategický workshop, přidáno 14, února 2018

Využití systému Dombi

Systém Dombi jsme původně vyvinuli pro popis firemních procesů. Časem se ale ukázalo, že lze šikovně použít pro mnoho dalších účelů. Například jako univerzální HELP k libovolnému systému nebo zařízení, pro sběr a zadání požadavků na funkčnost informačních systémů nebo jako nástroj pro školení.
Využití systému Dombi, přidáno 25.ledna 2018

Testovací tým - nové školení v oblasti testingu

Nově jsme zařadili do portfolia našich služeb jednodenní workshop na téma Testovací tým. Na školení probereme role potřebné v testovacím týmu a osobnostní typy vhodné k naplnění jednotlivých rolí. Součástí workshopu bude také diskuse variant obsazení týmů pro specifické projekty a možnosti řešení situací, kdy vhodní lidé prostě nejsou k dispozici.
Školení je určeno manažerům, kteří jsou pověření vytvářením testovacích týmů, personalistům zodpovědným za nábor nových testerů a test-manažerům, kteří řídí testování a testovací týmy.
Školení testingu, přidáno 18.ledna 2018

Workshop Projektový controlling

Plánování, řízení a reporting nákladů patří k důležitým stránkám každého projektu. Naše nové jednodenní školení vás všemi aspekty controlingu projektů provede. Workshop je určen projektovým i liniovým manažerům, pracovníkům controllingu a risk manažerům.
Obsah školení: Workshop Projektový controlling, přidáno 10.ledna 2018